Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

Sklepy SWOJAK czekają na Państwa codziennie ze świeżymi potrawami, które z całą pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom. Nasze produkty kierujemy specjalnie do osób, które cenią smak regionalnych potraw i swojskich rarytasów oraz dań domowych przygotowywanych metodami tradycyjnymi. Wychodzimy naprzeciw zapracowanym gospodyniom, które będą mogły szybko zaserwować obiad swojej rodzinie, korzystając z gotowych dań, zakupionych w naszych sklepach. Duży wybór wyrobów garmażeryjnych znajdujących się w sprzedaży umożliwi przygotowanie w krótkim czasie pełnego obiadu lub też rodzinnego przyjęcia. Nasz znak firmowy to smaczna domowa kuchnia.

Nasza babka utarta jest surowych ziemniaków wymieszanych ze skwarkami ze świeżo stopionego boczku, cebulką i całego zestawu podlaskich przypraw. Wypiekamy ją w w piecu konwekcyjnym na złocisto-brązowy kolor. Chrupiąca skórka jeszcze bardziej podkreśla jej wspaniały smak. Obok naszej mistrzowskiej kiszki ziemniaczanej, stanowi nasz drugi, flagowy i najbardziej rozpoznawalny produkt.

Sklep Swojak położony jest 2 km od centrum miasta Białystok, tuz przy Klubie Rozrywki KRĄG w bliskim sąsiedztwie lokalnego parku miejskiego.Sklep czynny jest przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 7.00 do 22.00..


Polityce Prywatności


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.

stat4u