Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Sklepy SWOJAK czekają na Państwa codziennie ze świeżymi potrawami, które z całą pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom. Nasze produkty kierujemy specjalnie do osób, które cenią smak regionalnych potraw i swojskich rarytasów oraz dań domowych przygotowywanych metodami tradycyjnymi. Wychodzimy naprzeciw zapracowanym gospodyniom, które będą mogły szybko zaserwować obiad swojej rodzinie, korzystając z gotowych dań, zakupionych w naszych sklepach. Duży wybór wyrobów garmażeryjnych znajdujących się w sprzedaży umożliwi przygotowanie w krótkim czasie pełnego obiadu lub też rodzinnego przyjęcia. Nasz znak firmowy to smaczna domowa kuchnia.

CHLEB ORKISZOWY: Orkisz zawiera zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe. Pozytywnie wpływa na układ krążenia, a także poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego. Jest źródłem błonnika, żelaza, wapnia, cynku i potasu oraz witamin z grupy B i PP. Gluten zawarty w orkiszu jest dobrze tolerowany, także przez bezglutenowców. Orkisz wzmacnia narządy zmysłów, wspomaga chorych po zawale serca i jest wskazany dla niedożywionych, wyczerpanych osób. Chleb orkiszowy oferowany w sklepach SWOJAK dodatkowo został wzbogacono o: płatki owsiane, otręby pszenne, siemię lniane, orzechy włoskie

Sklep Swojak położony jest 2 km od centrum miasta Białystok, tuz przy Klubie Rozrywki KRĄG w bliskim sąsiedztwie lokalnego parku miejskiego.Sklep czynny jest przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 7.00 do 22.00..

Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.

stat4u